UAH
Коток зубчато - кільчатий кзк-6 - ТОВ "ТПГ АГРОПРОМ" Днепр (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 1
ТОВ "ТПГ АГРОПРОМ"
+38 (067) 565-90-94

Коток Зубчато - Кільчатий КЗК-6

Коток Зубчато - Кільчатий КЗК-6
 • Коток Зубчато - Кільчатий КЗК-6
 • Коток Зубчато - Кільчатий КЗК-6
 • Коток Зубчато - Кільчатий КЗК-6
В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
250000 грн
Страна производитель:Украина
Оплата:
 • Безналичный,
 • Наличный,
 • Наложенный платеж
 • Детально
Доставка:
Описание

ТОВ ТПГ " АГРОПРОМ" пропонує, коток КЗК - 6 власного виробництва.

Призначений для ущільнення поверхневих шарів грунту з одночасним подрібненням кома і частковим вирівнюванням поверхні.

Ефективно застосовується у передпосівних та післяпосівних заходах.

Передпосівне прикочування проводиться для затримання вологи в грунті, подрібнення великих грудок землі і вирівнювання поверхні поля, а також для ущільнення грунту, що особливо необхідно перед посівом сільськогосподарських культур. Дана операція знижує прослизання і прогрузаніе опорно - приводних коліс сівалки, що підвищує рівномірність посіву і стабілізує глибину загортання насіння.

Післяпосівне прикочування - необхідна операція для влагозадержіванія і забезпечення контакту насіння з грунтом. Такий контакт створює сприятливі умови для отримання більш раннього і дружного проростання насіння, що має істотне значення в підвищенні врожайності при посіві.

Характеристики:
Страна производитель:Украина
Тип катка:Прицепной
Тип рабочей поверхности:Кольчато-зубчатая
Рабочая ширина: 6 м
Цвет:червоний
Коток Зубчато - Кільчатий КЗК-6: 

Дополнительные характеристики:

Найменування Коток зубчато - кільчатий КЗК-6 Ширина захвату 6м Вага, кг 2600кг Потужність трактора 80л.с. Робоча швидкість, км 15-25 Продуктивність, га/ч 4,8-7,2 Рама виготовлена з цилісного бруса з двократним запасом потужності, мм 150х100х8 Підшипниковий вузел змащується з обох боків через тавотницю разміщену по середені корпусу так У поворотньому вузлі стоїть палець з тавотницею для мастила і обслуговування вузла. (палець виконаний із сплаву нержавіючої сталі і титану) так Кріплення корпусу підшипника на чотири болти так Довжена валу 2424мм Нанесення лако-фарбового покриття методом порошкового роспилювання з подальшою термооброботкою (порошкове фарбування), що дозволяє не вигоряти на сонці і захищає від карозії метала. так Кількість робочих органів, шт -диск зубчастий -диск кільчатий 48 51
Информация актуальна: 23.05.2022

Подробнее

Коток Зубчато - Кільчатий КЗК-6 от компании ТОВ "ТПГ АГРОПРОМ", Днепр (Украина). Купить Коток Зубчато - Кільчатий КЗК-6 со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet